Inwestowanie, kurs excel

Buduj kompetencje razem z nami. Bezpłatny pierwszy poziom kursu Excel w finansach!

20 maja 2019 • By

Budujmy kompetencje: darmowy poziom pierwszy!

W ostatnich tygodniach nie pojawiały się nowe wpisy na blogu. Dlatego przychodzimy do Ciebie z czymś wyjątkowym! Oddajemy w twoje ręce bezpłatny dostęp do poziomu pierwszego kursu Excel w Finansach. Koniecznie zerknij na stronę www.finansewexcelu.pl i  sprawdź szczegóły 🙂 Ale zanim to zrobisz, to zerknij poniżej na kilka akapitów.

Budujmy kompetencje: dlaczego taka decyzja?

Jak wiecie, bardzo mocno staramy się promować wizję Drugiego Londynu, dzięki której w Polsce będzie się lepiej zarabiało. Do realizacji tej wizji, każdy z nas potrzebuje bardzo wysokich kompetencji. Jedną z takich kompetencji jest bardzo dobra obsługa Excela. Znajomość Excela przydaje się nam w pracy/inwestowaniu/biznesie. Praktycznie na każdym życiowym polu, które jest dla nas istotne, bo przynosi nam wymierne korzyści. Poprzez tworzenie zaawansowanych analiz do prostego budżetu domowego i graficznych form prezentacji. Zerknij na poniższy akapit w którym opisuję co znajduje się w poziomie pierwszym i drugim.

Budujmy kompetencje: poziom pierwszy

W poziomie pierwszym, który oddajemy  bezpłatnie znajdziesz niezbędną wiedzę z Excela do poziomu “zaawansowanego”. Dlaczego umieściłem słowo zaawansowanego w cudzysłowach? Bo jest to moja opinia, ale zapewniam Was, że taka wiedza wystarcza mi podczas tworzenia różnego rodzaju analiz. W szczególności wykorzystuje najpopularniejsze funkcje o których mówi się na różnego rodzaju szkoleniach, czyli:

  • wyszukaj pionowo
  • suma warunków
  • funkcje daty
  • funkcja jeżeli

Jest to taki niezbędnik, który w dobrym stopniu pozwoli nam na pracę z dużymi zbiorami danych. Poniżej grafika w którą możecie kliknąć, żeby przejść na stronę kursu:

Budujmy kompetencje: poziom drugi

W przypadku poziomu drugiego pokazuję w jaki sposób stworzyć konkretne narzędzia do analizy sprawozdania finansowego, analizy makro, analizy portfelowej. Są to praktyczne narzędzia stworzone przy pomocy know how z poziomu pierwszego:

Budujmy kompetencje: podsumowanie

Nie zwlekaj, odbierz swój darmowy pakiet poziomu pierwszego i buduj kompetencje razem z nami 🙂

 

Na koniec standardowo Apel Michała: Zgodnie ze sławnym powiedzeniem Billa Clintona: „Gospodarka Głupcze mam do Was ogromny apel:

  • Rozmawiajcie ze znajomymi na tematy ważne dla Polski, szczególnie te związane z gospodarką. Śledźcie wypowiedzi wszystkich polityków (tutaj są linki na FB). Pytajcie co i jak konkretnie mają zamiar zrobić w kwestiach gospodarczych i finansów publicznych? Jakie dokładnie będzie to miało przełożenie na stronę przychodową i kosztową? Czy oni wiedzą o czym w ogóle mówią? Nie dajcie się zwieść sloganom i byle jakim odpowiedziom bo slogany nic nie zmienią!
  • Jeżeli jesteś dziennikarzem czy blogerem, pisz jak najwięcej na tematy gospodarcze!Merytoryczna dyskusja w tym zakresie, to klucz do sukcesu naszego kraju, mocnego wzrostu wynagrodzeń w Polsce i powrotu kilku mln osób z emigracji oraz poprawy sytuacji finansów publicznych! Zgodnie z moim artykułem i poniższym wykresem: W matni: krach polskiej gospodarki w ciągu kilkunastu lat? Podatki + wyjazdy = bankructwo państwa i ZUS