Inwestowanie, YouTube

Jak zrozumieć giełdowy wskaźnik Beta? Youtube wideo

25 kwietnia 2019 • By

Jak zrozumieć giełdowy wskaźnik Beta?

Bardzo często analitycy posługują się wskaźnikiem Beta podczas swoich analiz giełdowych. Niestety w różnych serwisach możemy znaleźć wskaźnik odnoszący się do różnych zakresów, które nie będą nam pasować. Dlatego warto by było wiedzieć w jaki sposób możemy samemu policzyć w różny sposób wskaźnik Beta. W dzisiejszym nagraniu przygotowałem trzy sposoby do policzenia wskaźnika w Excelu.

Używasz do swoich analiz wskaźnika Beta? Jeżeli tak/nie to dlaczego? Daj znać w komentarzu.

Jak zrozumieć giełdowy wskaźnik Beta: cykl edukacyjny

To jest wpis z cyklu edukacyjnego: finanse w excelu w 5 minut. Poniżej spis publikowanych artykułów/wideo:

Dla przypomnienia, w tym wpisie zawarłem informacje w jaki sposób zrozumieć wskaźnik Beta: Jak policzyć w prosty sposób Betę na giełdzie?

Subskrybujcie, lajkujcie, komentujcie, oceniajcie  Mój kanał na Youtube znajdziecie klikając tutaj. Z kolei poniższe nagranie klikając w ten link.

Jak zrozumieć giełdowy wskaźnik Beta: pobieranie danych

Jeżeli chciałbyś pobrać materiały na których pracuję podczas wideo i wiele innych ciekawych materiałów, to otrzymasz je po zapisie na newsletter:

Na koniec standardowo Apel Michała: Zgodnie ze sławnym powiedzeniem Billa Clintona: „Gospodarka Głupcze mam do Was ogromny apel:

  • Rozmawiajcie ze znajomymi na tematy ważne dla Polski, szczególnie te związane z gospodarką. Śledźcie wypowiedzi wszystkich polityków (tutaj są linki na FB). Pytajcie co i jak konkretnie mają zamiar zrobić w kwestiach gospodarczych i finansów publicznych? Jakie dokładnie będzie to miało przełożenie na stronę przychodową i kosztową? Czy oni wiedzą o czym w ogóle mówią? Nie dajcie się zwieść sloganom i byle jakim odpowiedziom bo slogany nic nie zmienią!
  • Jeżeli jesteś dziennikarzem czy blogerem, pisz jak najwięcej na tematy gospodarcze!Merytoryczna dyskusja w tym zakresie, to klucz do sukcesu naszego kraju, mocnego wzrostu wynagrodzeń w Polsce i powrotu kilku mln osób z emigracji oraz poprawy sytuacji finansów publicznych! Zgodnie z moim artykułem i poniższym wykresem: W matni: krach polskiej gospodarki w ciągu kilkunastu lat? Podatki + wyjazdy = bankructwo państwa i ZUS
  •