Inwestowanie

Wesołych i zdrowych Świąt Wielkanocnych 2017

13 kwietnia 2017 • By

Wesołych i zdrowych Świąt Wielkanocnych 2017

Ponawiam swoje życzenia, którymi podzieliłem się z Wami w poprzednie święta. Bo wiem, jak poniżej wymienione cele nas absorbują i wymagają dużej ilości czasu.

Życzenia świąteczne dla wszystkich Polaków

W tym akapicie chciałbym zawrzeć kilka słów/życzeń dla nas wszystkich na ten nadchodzący nowy 2017 rok. Życzę Wam i sobie:

  • spokoju: jak dobrze widzicie, żeby prowadzić zrównoważony rozwój, ciało i umysł człowieka potrzebuje spokoju. Nadmierny stres przeszkadza nam w podejmowaniu trafnych decyzji. A właśnie w dzisiejszych czasach potrzebujemy dużo spokoju. W szczególności żeby prężniej rozwijała się nasza gospodarka i nikt z Polski nie musiał wyjeżdżać za pracą.
  • wytrwałości w dążeniu do celów: z pewnością każdy z Was planuje postawić sobie wysoko poprzeczkę na ten nadchodzący rok. Pamiętajcie o tym, że jak się wywrócicie i strącicie poprzeczkę: nie przejmujcie się. Zawsze można spróbować kolejny raz.
  • odwagi: żeby przekazywać innym zdobytą wiedzę z różnego zakresu. W taki sposób, żebyśmy stworzyli w przyszłości mocno wyedukowane społeczeństwo. Mające realny wpływ na decyzje polityków a w szczególności na nasze życie.

Życzenia świąteczne dla inwestorów 

I oczywiście nie może zabraknąć życzeń przeznaczonych dla inwestorów. Tych startujących: budujących kapitał i tych bardziej zaawansowanych:

  • ciekawości: sprawdzajcie dokładnie jakie macie perspektywy inwestycyjne. Pamiętajcie, że inwestycje to nie tylko cyfry i giełda. To nasze codzienne życie, w którym podejmujemy decyzje o kształcie naszej przyszłości.
  • wiedzy: żeby każda ciekawa/warta uwagi książka pozostawała głęboko w pamięci. Żeby rzeczy trudne stawały się banalnie proste. Łatwo nie będzie, ale warto. Pamiętajcie, przyczyniając się do rozwoju samych siebie, przy okazji będziemy motywować i rozwijać innych.
  • wysokiej stopy zwrotu: na giełdzie, w życiu prywatnym, w życiu gospodarczym każdego Polaka

Mam nadzieję, że większość z wypisanych życzeń się spełni. Tylko wymagany jest jeden warunek: nasz wkład własny.